Papildomas mokymas pažeidus KET

110 €

Speciali mokymo programa skirta pradedantiesiems vairuotojams, pažeidusiems tam tikrų KET punktų reikalavimus bei vairuotojams, kuriems teisė vairuoti buvo atimta.

Mokymo programa:
– individuali KET  pažeidimo analizė su psichologu;
– teorijos apmokymas;
– psichologijos kursas;
– vairavimas su instruktorium.
Mokymai vyksta bet kuria darbo diena arba šeštadieniais. Būtina išankstinė registracija!

Trukmė: vienos dienos kursas, trunka apie 5 valandas. Kursai vyksta nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus. Apie mokymo baigimą pranešama per 5 min. nuo baigimo.

Automobiliai: mokymui skiriami automobiliai pagal poreikį su mechanine arba automatine greičių dėže. Visi automobiliai turi oro kondicionierių, tad vasara važiuosite ne tik saugiai, bet ir komfortiškai.

Reikalingi dokumentai: teismo sprendimas arba policijos nutarimas (-ai), kurio (-ių) pagrindu vairuotojui reikia baigti papildomą vairuotojų mokymą.
Mokėjimas: būtinas išankstinis apmokėjimas. Galima mokėti grynais arba pavedimu. Visi mokesčiai yra įskaičiuoti, atskirai mokėti už kurą ar pažymas nereikės.

Egzaminai VĮ „Regitroje“: Jeigu vairuotojo pažymėjimas buvo atimtas daugiau negu metams arba pradedantysis vairuotojas per metus nuo pažeidimo nepraėjo papildomo vairuotojų mokymo, reikės perlaikyti vairavimo egzaminus VĮ „Regitroje“.

Pastaba. Vairuotojams, kurie vairavo neblaivus arba apsvaigę nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų būtina papildomai išklausyti mokymą apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai. Papildomai kainuoja – 20 Eur.

Mūsų adresas

Vilnius

Specialus kursai pažeidus KET

Pakalnės g. 1 / J.Jasinskio g. 4