Kursai pažeidus KET

Papildomas vairuotojų mokymas – pradedančiųjų vairuotojų ( įgijusiu teisę vairuoti A, A1, A2, B ar B1 kategorijos motorinę transporto priemonę ir turinčiu vairavimo stažą iki dvejų metų), pažeidusių Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) reikalavimą (-us), susijusį (-ius) su vairuotojų pareigų pėstiesiems, lenkimo taisyklių, draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis, eismo reguliavimo signalų nesilaikymu, taip pat ir įspėjamųjų signalų naudojimo, važiavimo per sankryžas, vairuotojų naudojimosi saugos diržais, motociklininko šalmais pažeidimais, nustatyto greičio viršijimu daugiau kaip 10 km/h ir transporto priemonių vairavimu, kai nustatomas lengvas neblaivumo laipsnis (nuo 0 iki 0,4 promilės), taip pat sukėlusių eismo įvykį, kurio metu buvo sutrikdyta eismo dalyvių sveikata, mokymas bei motorinių transporto priemonių vairuotojų, kuriems teisė vairuoti buvo atimta dėl KET pažeidimų, mokymas.
Papildomas vairuotojų mokymas vykdomas Pakalnės g. 1 / J.Jasinskio g. 4, Vilnius adresu. Atsakingas asmuo yra Aleksej Kostygov Mob. 8-620-22979 El.p. info@greitera.lt
Būtina išankstinė registracija! Kursai vyksta nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus.
Baigus apmokymus, duomenys apie baigimą išsiunčiami per 5 min., todėl greitai ir be vargo galėsite pakeisti arba atgauti vairuotojo pažymėjimą.

Kursai pažeidus KET
Papildomas mokymas pažeidus KET (penktadieniais)
90 €
Plačiau
Kursai pažeidus KET
Papildomas mokymas pažeidus KET
120 €
Plačiau