B kategorija, automatinė g.d. (mokymas su grupe)

535€-35%=347,75€

Mokymo programa skirta žmonėms, kurie įsitikinę, kad teorija geriausiai mokytis su grupe.

Teorija: 40 ak. valandų, teorijos užsiėmimai vyksta su grupe pagal paskelbtą tvarkaraštį. Žymus vairuotojų rengimo dėstytojas nuodugniai išaiškins kiekvieną KET punktą bei suteiks nemažai vaizdinių pavyzdžių. Dalyvaudami teorijos užsiėmimuose, visą informaciją bus susistemintą ir pateikta, kad ją būtų lengviau įsiminti. Užsiėmimų pabaigoje aktyviai sprendžiami ir analizuojami KET bilietai.

Vairavimas: 30 ak. valandų, iš kurių paskutinės 2 ak. valandos skiriamos vairavimo galutinei įskaitai. Vairuoti galėsite darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 20.00 val. pagal su Jumis suderintą grafiką. Mokymui naudojame automobilį Toyota Auris Hybrid kaip VĮ „Regitra“ per valstybinį praktikos vairavimo egzaminą. Rekomenduojame važinėti 2-3 kartus per savaitė, kad naujos informacijos kiekis susigulėtų galvoje. Automobilis turi oro kondicionierių, tad vasara važiuosite ne tik saugiai, bet ir komfortiškai.

Kiti reikalingi dokumentai: viena nuotrauka (dokumentams), kuria galėsite pateikti skaitmeninių formatu arba atspausdinta.

Mokėjimas: galima mokėti dalimis arba visą sumą iš karto. Visi mokesčiai yra įskaičiuoti, atskirai mokėti už kurą ar mokyklines teorijos ar vairavimo įskaitas nereikės.

Dovanos: KET knygutė, papildoma metodinė medžiaga, neribotas prisijungimas prie KET Bilietai Online.

Mūsų adresas

Vilnius

B kategorijos kursai

Pakalnės g. 1 / J.Jasinskio g. 4