B kategorija, automatinė g.d. (eksternas)

485€-25%=363,75€

Patogi mokymo programa kas ruošiasi laikyti teorijos egzaminą VĮ „Regitra“ savarankiškai.

Teorija: teorijos egzaminui VĮ „Regitra“ Jus ruošiatės savarankiškai. Tam, kad būtų lengviau išlaikyti egzaminą Vairavimo mokykla Greitera kiekvienam užsirašiusiam dovanoja KET knygutę, papildoma metodinę medžiagą bei suteikia neribota prisijungimą prie KET Bilietai Online, tai pat galimos trumpos teorijos konsultacijos (iki 5 konsultacijų po 15 min.)

Vairavimas: 30 ak. valandų, iš kurių paskutinės 2 ak. valandos skiriamos vairavimo galutinei įskaitai. Vairuoti galėsite darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 20.00 val. pagal su Jumis suderintą grafiką. Mokymui naudojame automobilį Toyota Auris Hybrid kaip VĮ „Regitra“ per valstybinį praktikos vairavimo egzaminą. Rekomenduojame važinėti 2-3 kartus per savaitė, kad naujos informacijos kiekis susigulėtų galvoje. Automobilis turi oro kondicionierių, tad vasara važiuosite ne tik saugiai, bet ir komfortiškai.

Kiti reikalingi dokumentai: viena nuotrauka (dokumentams), kuria galėsite pateikti skaitmeninių formatu arba atspausdinta.

Mokėjimas: galima mokėti dalimis arba visą sumą iš karto. Visi mokesčiai yra įskaičiuoti, atskirai mokėti už kurą ar mokyklinį vairavimo įskaitą nereikės.

Dovanos: KET knygutė, papildoma metodinė medžiaga, neribotas prisijungimas prie KET Bilietai Online.

Mūsų adresas

Vilnius

B kategorijos kursai (eksternas)

Pakalnės g. 1 / J.Jasinskio g. 4