B kategorija, mechaninė g.d. (turint AM, A1, A2, A arba B1 kategorija)

89,00€

Mokymo programa skirta vairuotojams turintiems teisę vairuoti AM, A1, A2, A ar B1 kategorijos transporto priemones ne mažiau kaip dvejus metus ir neturintiems galiojančių nuobaudų už KET pažeidimus. Patyręs instruktorius pravažiuos su Jumis porą vairavimo pamokų, jeigu bus klaidos – pakoreguos jas ir išaiškins, o vėliau galėsite laikyti galutinę įskaitą.

Teorija:  turi būti išlaikytas teorijos egzaminas VĮ „Regitroje“.

Vairavimas: 6 ak. valandos, iš kurių paskutinės 2 ak. valandos skiriamos vairavimo galutinei įskaitai. Vairuoti galėsite darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 20.00 val. pagal su Jumis suderintą grafiką. Mokymui galėsite pasirinkti bet kurį mūsų turima automobilį: Kia Ceed, Toyota Auris, Ford Focus. Rekomenduojame važinėti 2-3 kartus per savaitė, kad naujos informacijos kiekis susigulėtų galvoje. Visi automobiliai turi oro kondicionierių, tad vasara važiuosite ne tik saugiai, bet ir komfortiškai.

Pasirašant sutartį būtina pateikti dokumentą, patvirtinanti, kad neturite galiojančių nuobaudų nuobaudų už KET pažeidimus, ir dokumentą apie teorijos egzamino išlaikymą VĮ „Regitra“.

Kiti reikalingi dokumentai: sveikatos patikrinimo medicininė pažyma ir viena nuotrauka, kuria galėsite pateikti skaitmeninių formatu arba atspausdinta.

Mokėjimas: galima mokėti dalimis arba visą sumą iš karto. Visi mokesčiai yra įskaičiuoti, atskirai mokėti už kurą ar mokyklinį vairavimo įskaitą nereikės.

Mūsų adresas

Vilnius

B kategorija, mechaninė g.d. (turint AM, A1, A2, A arba B1 kategorija)

Pakalnės g. 1 / J.Jasinskio g. 4