B kategorija, mechaninė g.d. (tik vairavimas)

425€-20%=340,00€

Teorijos egzaminas VĮ „Regitroje“ jau išlaikytas. Iki svajoto vairuotojo pažymėjimo liko visai nedaug – išmokti saugiai vairuoti ir išlaikyti praktinio vairavimo egzaminą VĮ „Regitra“.

Teorija:  turi būti išlaikytas teorijos egzaminas VĮ „Regitroje“. Pasirašant sutartį reikės pateikti pažymą apie išlaikytą teorijos egzaminą.

Vairavimas: 30 ak. valandos, iš kurių paskutinės 2 ak. valandos skiriamos vairavimo galutinei įskaitai. Vairuoti galėsite darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 20.00 val. pagal su Jumis suderintą grafiką. Mokymui galėsite pasirinkti bet kurį mūsų turima automobilį: Kia Ceed, Toyota Auris, Ford Focus. Rekomenduojame važinėti 2-3 kartus per savaitė, kad naujos informacijos kiekis susigulėtų galvoje. Visi automobiliai turi oro kondicionierių, tad vasara važiuosite ne tik saugiai, bet ir komfortiškai.

Reikalingi dokumentai: sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, pažyma iš VĮ „Regitra“ apie išlaikytą teoriją ir viena nuotrauka, kuria galėsite pateikti skaitmeninių formatu arba atspausdinta.

Mokėjimas: galima mokėti dalimis arba visą sumą iš karto. Visi mokesčiai yra įskaičiuoti, atskirai mokėti už kurą ar mokyklinį vairavimo įskaitą nereikės.

Mūsų adresas

Vilnius

B kategorijos kursai (tik vairavimas)

Pakalnės g. 1 / J.Jasinskio g. 4