B kategorija, mechaninė g.d. (perėjus iš kitos mokyklos)

89,00€

Jeigu baigėt vairavimo kursus, tačiau nepavyksta išlaikyti galutinės vairavimo įskaitos – vairavimo mokykla Greitera yra pasiruošusi padėti JumsNesikankinkite ir nemokėkite papildomai už vairavimo pamokas bei įskaitos perlaikymą, o tiesiog ateikite pas mus.  Jus turite pilną teisę pereiti į mūsų vairavimo mokyklą. Patyręs instruktorius pravažiuos su Jumis porą vairavimo pamokų, jeigu bus klaidos – pakoreguos jas ir išaiškins, o vėliau galėsite laikyti galutinę įskaitą.

Teorija:  turi būti išlaikytas teorijos egzaminas VĮ „Regitroje“. Jeigu teorija dar neišlaikyta, prie mokymo kainos prisidėtų mokestis už teorijos įskaitos laikymą (10 Eur).

Vairavimas: 6 ak. valandos, iš kurių paskutinės 2 ak. valandos skiriamos vairavimo galutinei įskaitai. Vairuoti galėsite darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 20.00 val. pagal su Jumis suderintą grafiką. Mokymui galėsite pasirinkti bet kurį mūsų turima automobilį: Kia Ceed, Toyota Auris, Ford Focus. Rekomenduojame važinėti 2-3 kartus per savaitė, kad naujos informacijos kiekis susigulėtų galvoje. Visi automobiliai turi oro kondicionierių, tad vasara važiuosite ne tik saugiai, bet ir komfortiškai.

Pasirašant sutartį būtina pateikti pažymą apie praėjusias pamokas su įvertinimais. Tokia pažyma nemokamai ne vėliau kaip per penkias darbo dienas privalo išduoti mokykla, kurioje prieš tai mokėtės.

Mūsų adresas

Vilnius

B kategorijos kursai (perėjus iš kitos vairavimo mokyklos)

Pakalnės g. 1 / J.Jasinskio g. 4