B kategorija, automatinė g.d. (tik vairavimas per 10 dienų)

552€-30%=386,75€

Mokymo programa skirta skubantiems arba norintiems išnaudoti atostogas. Turi būti išlaikytas teorijos egzaminas VĮ „Regitroje“. Iki svajoto vairuotojo pažymėjimo liko visai nedaug – mes sudėliosime visas, priklausančias pagal programą, vairavimo pamokas tik per 10 darbų dienų.

Teorija:  turi būti išlaikytas teorijos egzaminas VĮ „Regitroje“. Pasirašant sutartį reikės pateikti pažymą apie išlaikytą teorijos egzaminą.

Vairavimas: 30 ak. valandos, iš kurių paskutinės 2 ak. valandos skiriamos vairavimo galutinei įskaitai. Vairuoti galėsite darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 20.00 val. pagal su Jumis suderintą grafiką. Mokymui naudojame automobilį Toyota Auris Hybrid kaip VĮ „Regitra“ per valstybinį praktikos vairavimo egzaminą. Automobilis turi oro kondicionierių, tad vasara važiuosite ne tik saugiai, bet ir komfortiškai.

Reikalingi dokumentai: sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, pažyma iš VĮ „Regitra“ apie išlaikytą teoriją ir viena nuotrauka, kuria galėsite pateikti skaitmeninių formatu arba atspausdinta.

Mokėjimas: galima mokėti dalimis arba visą sumą iš karto. Visi mokesčiai yra įskaičiuoti, atskirai mokėti už kurą ar mokyklinį vairavimo įskaitą nereikės.

Mūsų adresas

Vilnius

B kategorija (express)

Pakalnės g. 1 / J.Jasinskio g. 4