B kategorija, mechaninė g.d. (individualiai)

555€-25%=416,25€

Mokymo programa skirta žmonėms, kurie dirba pagal slenkamą grafiką ir negali reguliariai vaikščioti į teorijos užsiėmimus arba žmonėms, norintiems individualių pamokų pagal savo pasirinktą grafiką. Didžiausias privalumas, kad mokymus galite pradėti kada tik panorėsite bei turite galimybę reguliuoti mokymo grafiką.

Teorija: 40 ak. valandų, teorijos užsiėmimai vyksta pagal su Jumis suderintą grafiką. Teorijos pamokos gali vykti darbo dienomis nuo 10:00 val. iki 20.00 val. arba šeštadieniais  nuo 10:00 val. iki 15.00 val. Žymus vairuotojų rengimo dėstytojas nuodugniai išaiškins kiekvieną KET punktą bei suteiks nemažai vaizdinių pavyzdžių. Dalyvaudami teorijos užsiėmimuose, visą informaciją bus susistemintą ir pateikta, kad ją būtų lengviau įsiminti. Užsiėmimų pabaigoje aktyviai sprendžiami ir analizuojami KET bilietai.

Vairavimas: 30 ak. valandų, iš kurių paskutinės 2 ak. valandos skiriamos vairavimo galutinei įskaitai. Vairuoti galėsite darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 20.00 val. pagal su Jumis suderintą grafiką. Mokymui galėsite pasirinkti bet kurį mūsų turima automobilį: Kia Ceed, Toyota Auris, Ford Focus. Rekomenduojame važinėti 2-3 kartus per savaitė, kad naujos informacijos kiekis susigulėtų galvoje. Visi automobiliai turi oro kondicionierių, tad vasara važiuosite ne tik saugiai, bet ir komfortiškai.

Kiti reikalingi dokumentai: viena nuotrauka (dokumentams), kuria galėsite pateikti skaitmeninių formatu arba atspausdinta.

Mokėjimas: galima mokėti dalimis arba visą sumą iš karto. Visi mokesčiai yra įskaičiuoti, atskirai mokėti už kurą ar mokyklines teorijos ar vairavimo įskaitas nereikės.

Dovanos: KET knygutė, papildoma metodinė medžiaga, neribotas prisijungimas prie KET Bilietai Online.

Mūsų adresas

Vilnius

B kategorijos kursai (individualiai)

Pakalnės g. 1 / J.Jasinskio g. 4